Menu rozwijane dostarczyły profilki

2017/06/19

Charlene i Albert na przyjęciu+więcejKsiężna Charlene i książę Albert uczestniczyli w przyjęciu zorganizowanym z okazji 30-lecia serialu "The Bold and the Beautiful", czyli inaczej "Mody na Sukces". Impreza odbyła się w Ogrodach Pałacu Książęcego w Monako. Była to część obchodów 57.Festiwalu Telewizyjnego.
Rozpoczęcie Festiwalu odbyło się 16 czerwca. Książę pojawił się tam sam, jednak bardzo chętnie rozmawiał z czekającymi na niego fanami, pozował do zdjęć oraz rozdawał autografy. Wczoraj książę oglądał zawody siatkarskie oraz wręczał zwycięzcom nagrody.
W ten weekend Lucilla Bonaccorsi (córka znanej projektantki) i Filippo Richieri, przyjaciele Beatrice i Pierre'a wzięłi ślub. Na ceremonii, która odbyła się na Sycylii, nie mogło zabraknąć państwa Casiraghi. Beatrice miała na sobie sukienkę z wiosennej kolekcji matki panny młodej.
Pojawiły się też nowe zdjęcia Charlotte i Dimitriego.

Stephanie i Camille wzięły udział w obchodach siódmej rocznicy fundacji Maison de la Vie. W miniowy weekend, z inicjatywy Muzeum Oceanograficznego w Monako, we współpracy z Fundacją księżnej Charlene, zorganizowano zajęcia "na morzu" dla dzieci niesłyszących. Filmik możecie zobaczyć TUTAJhttp://blog_real.blogs.sapo.pt, Facebook

3 komentarze:

  1. Charlene ładnie wygląda w czerwonym, chociaż sukienka mnie nie przekonuje

    OdpowiedzUsuń
  2. Rodzina książęca i Moda na Sukces ;) ciekawe czy oglądają?

    OdpowiedzUsuń
  3. Moda na sukces -powiem,że to mnie bardzo zaskoczyło: ) Ale ważne ,że z tej okazji pojawiła się Charlene i to w tak pięknej czerwieni. To jest jej kolor i już nie potrzebuje więcej ozdób.

    OdpowiedzUsuń